Rusya'da Koca Ayak Olduğu İddia Edilen Canlıya Ait Video Yayınlandı | Bandırma Rehber | Bandırma Haber | Bandırma Firmaları | Bandırma İlan
23.05.2019 - Bandırma Şehir Haber Portalı & Firma Rehberi

Rusya’da Koca Ayak Olduğu İddia Edilen Canlıya Ait Video Yayınlandı

Rusya’nın Ural yakınlarındaki bir yolda ilerleyen arabanın kamerasıyla kaydedilen videoda, yolun karşısına aniden geçen bir varlığın olduğu görülüyor.

Yeti’lerin var olup olmadığı sorusu, günümüzde hala tartışılagelen bir konu. 19. yüzyılın öncesine kadar dayanan Yeti’lerin varlığıyla ilgili söylentiler, 1970’li yıllarda ayyuka çıkmıştı. İngiliz bir dağcı olan Don Whillans, 1970 yılında Himalayar’a tırmanırken ‘Yeti’ olduğunu iddia ettiği bir canlı gördüğünü söylemişti. Bunun dışında John Angelo Jackson isimli bir dağcı da yine Yeti’ye ait antik tablolar ve kar birikintisinin üzerinde geniş ayak izlerini fotoğraflamıştı. Şimdiki görüntüler ise geçtiğimiz hafta, Rusya’nın Aral bölgesine yakın bir yerde çekilmiş.

KISA SÜREDE 1 MİLYONA YAKIN KİŞİ İZLEDİ

Videonun kaydedildiği aracın şoförü olan Vadim Gilmanov, gece yarısı karlı bir yolda ilerledikleri sırada yolun karşı tarafına aniden bir şeyin geçtiğini gördüklerini söyledi. Çarpmamak için zar zor frene basabildiğini söyleyen Gilmanov, ilk önce bu şeyin bir kişi tarafından yapılmış zalimce bir şaka olduğunu sandıklarını, fakat gece yarısı, tam anlamıyla hiçliğin ortasındayken neden bu kadar çabuk hareket ettiğine anlam veremediğini belirtti.

Paylaşılan video, 5-6 gün içerisinde neredeyse 1 milyon kez izlendi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ