BİLİM ADAMLARI: ALINDIKTAN İKİ SAAT SONRA ZAYIFLATMAYA BAŞLIYOR | Bandırma Rehber | Bandırma Haber | Bandırma Firmaları | Bandırma İlan
23.05.2019 - Bandırma Şehir Haber Portalı & Firma Rehberi

BİLİM ADAMLARI: ALINDIKTAN İKİ SAAT SONRA ZAYIFLATMAYA BAŞLIYOR

BİLİM ADAMLARI: ALINDIKTAN İKİ SAAT SONRA ZAYIFLATMAYA BAŞLIYOR

Bilim adamları, tek kullanımın 2,5 kg vermek için yeterli olduğunu tespit ettiler. Profesör Daniel Costa yürüttüğü tıbbi araştırmalarla 120 dakika içerisinde yağ dokusunu yıktığını gördü. Aynı zamanda damarlardaki kolesterol katmanlarını da yerinden çıkarıyor. Bu nedenle hem zayıflatıyor hem de aşırı kiloların en önemli olumsuz etkileri olan yüksek kolesterol, yüksek şeker ve metabolizma bozukluklarını ortadan kaldırıyor.

Ohio College’dan Prof. Costa transdermal zayıflatma plasterleri üretti. Bilim çevrelerinde (genetikçiler, tıp çevreleri ve akademisyenler) bunun fazla kilolarla mücadelede bir devrim olduğu kabul ediliyor. Bağımsız deneysel testler, kimyasal araştırmalar ve klinik deneylerle onaylanmıştır..

 

Sadece ABD ve Japonya’da 9000 kişi onu test etti. Anketler ve müşteri araştırmaları, iki özelliğinin bulunduğunu teyit ediyor:

 

  • Düşük kalorili bir diyetle desteklenen spordan bile 3 kat daha hızlı etki gösteriyor.
  • Kolesterol seviyesini düşürüyor ve damarlardaki kan akışını olumlu etkiliyor.

 

Profesör Costa ile zayıflayan kişiler damarlarında birikmiş kolesterolden kurtuldular:

 

cholesterol
Kolesterol birikintileri kan akışını bloke ederKan sorunsuz bir şekilde akar

 

Uygulamadan 2 saat sonra 2 kg yağ yakar ve kolesterol seviyenizi düşürürsünüz. Bu etki, tıbbi testlerle kanıtlanmıştır

 

Profesör bu inanılmaz hızlı zayıflatma formülünün etkisini şöyle açıklıyor:

 

“Formülün etkisinin sırrı içeriğinde. Formülde, zayıflatıcı ve kolesterolü parçalayıcı maddelerin benzersiz, patentli bir karışımı bulunmaktadır. Bu maddeler yağların 24 saat boyunca yakılmasını sağlamaktadır.

“Plasterlerin etkisinin sırrı, aktif maddeleri dozlayan özel katmanda gizlidir. Bu patentle korunan çözümün uygulanması sayesinde zayıflatıcı maddelerin 24 saat boyunca direkt olarak kana verilmesi mümkün olmaktadır. Böylece bu maddeler yağ dokusunun yakımının gerçekleştiği yerlere hızlı bir şekilde iletilirler ve birden fazla etki gösterirler:

Formülde bulunan etken maddeler yağ dokusunun yakımının gerçekleştiği yerlere hızlı bir şekilde iletilirler ve birden fazla etki gösterirler:

 

İlk olarak organizmayı büyük oranda karaciğerde glikoz, yani şeker ve yağ yakmaya zorlamaktadır. İkinci olarak, bu tıbbi açıdan çok önemli, şekerin kana karışmasını (emilimini) yavaşlatmaktadır. Kan dolaşımında şeker birikimi olmadığında yağ da birikmez çünkü yağ hücrelerini üreten şey şekerdir.

 

Üçüncü olarak, kan damarlarını yoğunlamasına temizleyerek kana antoksidanların teminini sağlar. Bunlar toksinleri ve kolesterol parçalarını peptit bağları aracılığıyla bağlayarak kan dolaşımından dışarıya atarlar.

 

Bu üç mekanizmanın birleşimi sayesinde aynı anda hem yağların yakılması hem de kolesterol seviyesinin düşürülmesi mümkün olmaktadır. Böylece hem vücuttaki yağ miktarının azaltılması, hem de aşırı kiloların en önemli olumsuz etkileri olan yüksek kolesterol, yüksek şeker ve metabolizma bozukluklarının ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır”.

 

Uyarı: Sadece denenmiş yöntemlere güvenin

 

cover
World Of Science dergisi profesörün yöntemini 2015 yılının en önemli keşfi olarak seçmiştir

Bilimde tesadüflerin ve ucuz vaatlerin yeri yoktur. Sadece araştırma sonuçlarına bakılır. Bu nedenle Prof. Costa’nın özel olarak geliştirdiği klinik test, zararlı kolesterol seviyesini düşürmek ve kilo vermek için iki saatin yeterli olduğunu teyit etmiştir.

 

Araştırmacılar terapinin etkisini 23-65 yaş aralığında bulunan 122 kişiden oluşan grup üzerinde test ettiler. Deney katılımcıları yüksek yağlı ve kolesterol bakımından zengin olarak niteledikleri bir günlük diyet uyguladılar. Testin amacı profesörün zayıflatma formülünün özel bir diyet veya spor yapmadan kilo vermeyi ve kolesterol seviyesinin düşürülmesini gerçekten garanti edip etmediğini kontrol etmekti. İşte test sonuçları:

 

Prof. Costa’nın 4 haftalık terapisinin Lipids in Health&Disease adlı tıp dergisinde yayınlanan test sonuçları:

 

  • Anketler yardımıyla araştırmacılar katılımcıların 30 gün içerisinde ortalama 14,57 kg zayıfladığını tespit etti.
  • Katılımcıların kan tahlilleri, hastaların kanlarındaki zararlı kolesterol (LDL) seviyesinin 60 birim düştüğünü gösterdi.
  • Araştırmalar, preparatın kan damarlarının açıklık durumlarına olumlu etkide bulunduğunu gösterdi.
  • Hastaların BMI katsayıları ortalama 6,55 puan düştü.

 

Testler sırasında kayıt altına alınan terapi seyri*

 

*Editörün notu: Yazım hataları orijinal metinden kaynaklanmaktadır. Hastanın bilgileri, gizlilik nedeniyle silinmiştir.

Birinci hafta

Testlere gönüllü olarak katıldım çünkü sağlığım konusunda endişeliydim. Terapiye başladıktan iki saat sonra ilk etkileri hissetmeye başladım. Daha enerjiktim ve iştahım kapanmıştı.

İkinci gün sonunda hala kendimi mükemmel hissediyordum ve yemek yemeyi neredeyse hiç düşünmüyordum. Kendimi huzurlu ve dinlenmiş hissediyordum çünkü terapiye başladığımdan beri sağlık durumumla ilgili herhangi bir vicdan azabı duymuyordum.

6 gün sonra kilo vermiştim. 5 kilo daha hafiftim! Uzun yıllardır ilk defa 80 kilodan daha azdım!

Üçüncü hafta

Daha önce hiç olmadığı kadar iyi hissediyorum. Daha enerjiğim ve iyi uyuyorum. Bu büyük ihtimalle fazla kilolardan kaynaklanan stresin ve bununla ilgili sorunların ortadan kalkması nedeniyle böyle. Çok rahatım, ayrıca 5 kilo daha verdim. 3 haftada toplamda 10 kg zayıfladım, yani günde 476 gram.

10 kilo vermek eklemlerime ve belime çok iyi geldi. Ağrım yok, stres gitti!

Dördüncü hafta

4 hafta sonunda gerçek test günü geldi çattı. Toplamda 15 kilo verdim ama kan tahlili yüksek kolesterolden kurtulup kurtulmadığımı gösterecek.

Bu tahlilden korkuyordum. Doktor beni muayenehanesine çağırdı ve sert bir yüz ifadesiyle şöyle söyledi: “İzel hanım, tahlil sonuçlarınızın başka bir hastanınkilerle karıştığını düşünmüştüm ama herhangi bir hata yok. BAŞARINIZDAN DOLAYI TEBRİKLER!”

Kolesterol seviyem 80 puan düşmüştü! Sağlığım konusunda endişelenmeden içim rahat bir şekilde uyuyabilirim artık.

Test katılımcısının bilgileri:

 

29.08.2015
(Test başlangıcı)
13.09.2015 20.09.2015
Ağırlık 84 73 69
Toplam kolesterol 289 mg/dl 164 mg/dl 147 mg/dl
LDL – zararlı kolesterol 210 171 130
HDL – yararlı kolesterol 36 40 40
Trigliseritler 218 99 82

 

Katılımcı beyanlarına göre profesörün geliştirdiği zayıflama terapisi hem bilim adamlarını hem de normal insanları şaşırtıyor. Bu nedenle bu yöntem fazla kilolarla ve yüksek kolesterolle mücadelede hızlıca popülerlik kazandı. Her geçen gün daha fazla kişi yöntemi kendi üzerinde denemek istiyor.

Sezgin Göçgür, diyetisyen, İzmir

 

Profesöre süper hızlı zayıflama yöntemini denemek isteyen kişilerden çok sayıda istek geldiğinden küçük laboratuvarında yaptığı üretim yetersiz kalmıştır. Bu nedenle bir şirketle bir anlaşma yaptı ve diyet takviyesi ürününün kendi formülüne uygun olarak üretilmesini sağladı. Ürünü Catch Me Patch Me olarak adlandırdı.

Bu bilimsel bir yöntem olduğundan Profesör Costa’ya göre vaatlerden ziyade sonuçlar önemlidir. Bu nedenle Catch Me Patch Me kullanıcıları garanti edilen sonuçları alamazlarsa yaptıkları masrafların tamamı şartsız olarak iade edilecektir. Prof. Costa’nın kişisel olarak verdiği bu garanti, üretici tarafından da teyit edilmiştir. Bu sayede herhangi bir riske girmiyorsunuz!

Max Bosworth, Sağlık Bilimi Doktoru, Worlds Health News yazarı

Unutmayın, en iyi zayıflama yöntemi hakkında metinler okumanız zayıflamanıza yardımcı olmaz. Bu nedenle, kilolarınızdan kurtulmak ve kolesterol mücadelenizi kazanmak istiyorsanız bu yöntemi kendiniz denemelisiniz! Böylece sonuçların sadece klinik deneylerle değil kendi hikayenizle de teyit edildiğini göreceksiniz. Dahası, o kadar hızlı sonuç alacaksınız ki 24 saatten fazla beklemenize gerek kalmayacak. Bu metni okumaya başlamadan hemen önce almış olsaydınız ilk sonuçları şu anda alıyor olacaktınız!

Önemli bilgi:Catch Me Patch Me herhangi bir ilaçla reaksiyona girmez, bu nedenle terapi sırasında doktor tarafından verilen ilaçlarınızı kullanmayı bırakmanıza gerek yoktur.

Bu yazıyı yayınladığımızdan beri Catch Me Patch Me kullanarak elde edilen birçok başarı hikayesi duyuyoruz (metnin yazarının başarısı da buna dahil). Sağlığınız ve fiziğiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız acele edin! Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok! Catch Me Patch Me ürününü elde etmek için aşağıdaki linke tıklayın. Gerçekten işe yarayan orijinal bir ürün elde edeceğinizden emin olabilirsiniz!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ